Kontakt

Anton Blanck
Junior Planner
+46 73 076 76 67
anton.blanck@volt.se
Anton Lipovskoy
Digital Producer
+46 8 678 59 69
anton@volt.se
Camilla Ryttare
Produktionsledare
+46 765 40 80 79
camilla@volt.se
Caroline Sjöström
Produktionsledare
+46 8 678 59 84
caroline@volt.se
MAMMALEDIG!

Cecilia Kroon
Projektledare
+ 46 8 678 59 66
cecilia@volt.se
Christian Jörgensen
Art Director
+46 70 787 82 29
christian@volt.se
Daniel Eriksson
Originalare
+46 678 59 05
daniel@volt.se
Daniel Vaccino
Creative Director
+46 8 678 59 60
daniel.vaccino@volt.se
Erica Thelin
Junior Planner
+46 73 937 93 71
erica@volt.se
Gabriela Brandén
Produktionsledare
+46 8 678 59 68
gabriela@volt.se
Helena Leach
Creative Director
+46 73 349 83 03
helena.leach@volt.se
Helena Lindkvist
Originalare
+46 8 678 59 09
helena@volt.se
Henrik Stampe
VD/Strateg
+46 8 678 59 65
henrik@volt.se
Hyo Jung Lee
Designer
+46 72 560 67 88
hyo@volt.se
Johan Sundberg
Copywriter
+46 8 678 59 61
johansu@volt.se
Jörgen Berglund
Art Director
+46 8 678 59 02
jorgen@volt.se
Jörn Arnell
Projektledare
+46 70 092 41 82
jorn@volt.se
Karl Andersson
Art Director
+46 8 678 59 63
karl@volt.se
Kristoffer Wernald
Copywriter
+46 70 645 02 33
kristoffer@volt.se
Lars Jansson
Art Director
+46 70 966 35 30
lars@volt.se
Linda Lyberg
Kontorsansvarig/Ekonomi
+46 8 678 59 82
linda@volt.se
Linus Bronge
Art Director
+46 703 49 03 19
linus@volt.se
Lisa Peterson
Produktionsledare
+46 769 47 97 49
lisa@volt.se
Lisa Vaccino
Art Director
+ 46 8 678 59 80
lisa.vaccino@volt.se
Maja Stampe
Reception
+46 8 678 59 00
maja@volt.se
Magnus Tengzelius
Projektledare
+46 8 678 59 01
magnus@volt.se
Malin Almqvist
Projektledare
+46 703 05 05 26
malin@volt.se
Martina Claesson
Produktionstledare
+46 70 750 19 74
martina@volt.se
MAMMALEDIG!

Maria Sandberg
Projektledare
+46 8 678 59 64
maria@volt.se
Matt Squire
Head of Design
+46 76 869 61 83
matt@volt.se
Michael Lee Bjerkö
Senior Designer
+46 8 678 59 85
michael@volt.se
Mikael Norberg
Originalare
+46 70 794 92 05
mikael.norberg@volt.se
Oskar Pernefeldt
Art Director
+46 73 427 03 47
oskar@volt.se
Per Sturesson
Digital Producer
+46 70 295 35 80
per@volt.se
Petter Nylind
Copywriter
+46 8 678 59 86
petter@volt.se
Sandra Burman
Copywriter
+46 70 923 62 80
sandra@volt.se
MAMMALEDIG!

Sandra Kaludjercic Bergman
Byråchef/Projektledare
+46 70 778 42 99
sandra.bergman@volt.se
Sara Böttiger
Designer
+46 73 701 82 88
sara@volt.se
Staffan Kjellvestad
Visualizer
+46 8 678 59 08
staffan@volt.se
Simón Jesus Ubeira
Motion Designer
+46 70 752 94 43
simon@volt.se
Susanne Göthberg
Produktionsledare
+46 8 678 59 04
susanne@volt.se
Susanna Svedjeholm
Produktionsledare
+46 8 678 59 67
susanna@volt.se
Tomas Lilja
Planner
+46 8 678 59 83
tomas@volt.se
Ursula Borg
CFO/Projektledare
+46 8 678 59 62
ursula@volt.se
Åsa Stjärnquist
Originalare
+46 8 678 59 07
asa@volt.se
Vill du bli kund? Vi berättar gärna varför det är en bra idé över en kaffe i vårt lilla hus på Södermannagatan 15. Eller så kanske vi får bjuda på en lunch? Skicka ett mejl till henrik@volt.se eller ring 08-678 59 65 så ordnar vi det.
Vill du jobba eller praktisera här? Kul! Skicka ett mejl till daniel.vaccino@volt.se eller petter@volt.se om du är kreatör, helena.leach@volt.se eller matt@volt.se om du är designer och sandra.bergman@volt.se om du är projektledare. Övriga, skicka till info@volt.se.
Adress: Södermannagatan 15
                Box 4303
                102 67 Stockholm
Telefon: + 46 8 678 59 00Epost:     info@volt.se